Monday 21 Oct Mon 21 Oct
Tuesday 22 Oct Tue 22 Oct
Wednesday 23 Oct Wed 23 Oct
Thursday 24 Oct Thu 24 Oct
Friday 25 Oct Fri 25 Oct
Saturday 26 Oct Sat 26 Oct
Sunday 27 Oct Sun 27 Oct
 
 
KB zaktraining voor iedereen 09:15 - 10:15 Daphne van Vilsteren 
 
 
 
 
 
 
KB jeugd 5-11 jaar 16:30 - 17:30 Kim Fontijn 
 
KB jeugd 12-16 jaar 17:30 - 18:30 Kim Fontijn 
 
 
KB zaktraining voor iedereen 18:30 - 19:30 Kim Fontijn 
Kracht- en circuittraining voor iedereen 18:30 - 19:30 Rozemarijn Peters 
 
 
KB gevorderden / wedstrijdgroep 19:30 - 21:00 Hanieh Kamran 
KB techniek beginners 19:30 - 20:30 Kim Fontijn 
 
KB pads- en zaktraining 20:30 - 21:30 Kim Fontijn 
 
 
 
KB pads- en zaktraining 09:15 - 10:15 Rozemarijn Peters 
 
 
 
 
 
 
 
KB Jeugd gevorderden/wedstrijdgroep 5-16 17:00 - 18:00 Emiel Hijnberg 
KB pads- en zaktraining 17:30 - 18:30 Maroushka Jibodh 
 
 
KB techniek beginners 18:30 - 19:30 Maroushka Jibodh 
Introductiecursus kickboksen 18:30 - 19:30 Daphne van Vilsteren 
 
 
KB conditie voor iedereen 19:30 - 20:30 Maroushka Jibodh 
KB Gevorderd 19:30 - 20:30 Daphne van Vilsteren 
 
Open mat MMA / Grappling voor iedereen 20:30 - 21:30 Keith Reynolds 
KB beginners 20:30 - 21:30 Oscar Bults 
 
 
KB techniek voor iedereen 09:15 - 10:15 Hanieh Kamran 
 
 
Yoga voor iedereen 10:30 - 11:30 Martha Hoffmann 
 
 
KB jeugd 5-11 jaar 16:00 - 17:00 Daphne van Vilsteren 
 
KB jeugd 12-16 jaar 17:00 - 18:00 Daphne van Vilsteren 
 
Kracht- en circuittraining voor iedereen 18:00 - 19:00 Rozemarijn Peters 
 
 
 
Braziliaans Jiu Jitsu met Gi 19:00 - 20:30  
KB pads- en conditietraining voor iedereen 19:00 - 20:00 Rozemarijn Peters 
 
 
KB pads- en conditietraining voor iedereen 20:00 - 21:00 Rozemarijn Peters 
MMA voor iedereen 20:30 - 22:00 Dennis Vlaskamp 
 
 
 
KB zak- en krachttraining 09:15 - 10:15 Rozemarijn Peters 
 
 
 
 
 
 
KB jeugd 5-11 jaar 16:30 - 17:30 Emiel Hijnberg 
 
KB jeugd 12-16 jaar 17:30 - 18:30 Emiel Hijnberg 
 
 
KB ladies only 18:30 - 19:30 Emiel Hijnberg 
 
 
 
KB gevorderden / wedstrijdgroep 19:30 - 20:30 Wim van der Vinne 
KB techniek beginners 19:30 - 20:30 Emiel Hijnberg 
 
 
 
KB pads- en zaktraining 09:00 - 10:00 Emiel Hijnberg 
 
 
Open Mat training voor iedereen 10:00 - 11:00 Ruben Drost 
 
 
 
 
 
 
Grappling Warrior Kids 6-12 jaar (Oost) 17:00 - 18:00 Fabian Lammertse 
 
Kracht- en circuittraining voor iedereen 18:00 - 19:00 Rozemarijn Peters 
KB Jeugd gevorderden/wedstrijdgroep 5-16 18:00 - 19:00 Emiel Hijnberg 
 
 
KB Sparren voor iedereen 19:00 - 20:00 Emiel Hijnberg 
 
 
 
 
 
 
Yoga voor iedereen 09:00 - 10:00 Gerben Limburg 
KB jeugd 5-11 jaar 09:00 - 10:00 Emiel Hijnberg 
 
KB beginners pads- en conditietraining 10:00 - 11:00 Emiel Hijnberg 
KB gevorderd pads- en conditietraining 10:00 - 11:00 Wim van der Vinne 
 
KB leren sparren beginners 11:00 - 12:00 Emiel Hijnberg 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KB pads- en conditietraining voor iedereen 10:00 - 11:00 Rozemarijn Peters 
 
 
KB techniek 40+ (Oost) 11:00 - 12:00 Oscar Bults 
MMA voor iedereen 11:00 - 12:30 Dennis Vlaskamp